Јелена Карлеуша-амбициозна, a не знае колку се 6×9

Loading...

Во неодамнешно интервју, пејачката Јелена Карлеуша, изненади со своите општи познавања, но и начин на изразување. Дали дека одамна се немаше појавено во јавноста или едноставно како старее така губи од интелегенцијата, не можеме да дознаеме со сигурност.

 

Пејачката неодамна изјавила дека ги прекинала сите контакти со медиумите, сигурно мислела притоа на српските, затоа што неодамна се расприкажала за босанските медиуми.

Во емисијата “Red carpet” на босанската телевизија ОБН, Јелена Карлеуша се пофали дека редовно купува во секс-шоп (замислете).Вакво интервју немате видено!

За само 60 секунди пејачката, меѓудругото откри дека нема другарки спонзоруши, дека кога би можела да избира межу Брена и Цеца, би ја избрала… Јеца (себе), а на крајот кога водителот и поставил многу тешко прашање, колку е 6 по 9, не знаела што да му одговори, па го почестила со одговорот „Јади го..а!“

Во контроверзното интервју за магазинот „Азра“ пејачката го коментирала масакрот во Сребреница и бомбардирањето на Сараево, а веднаш потоа како да не кажала ништо трагично почнала да се смее и да си раскажува за својата најголема желба, како сонувала да стане најголема светска ѕвезда.

Среќно ЈК!

 

Погледнете ги и следниве статии:

Јелена Карлеуша во сообраќајна несреќа

 

Карлеуша без фотошоп!

 

Карлеуша прововираше нов албум

 

loading...
Loading...