Кариса Росарио – колекција од интаграм

Loading...

Кариса Росарио е интернационален модел, кој има 84.000 следбеници на Инстаграм. Ние се потрудивме од оваа нејзина галерија која е лична и посветена на нејзините обожаватели да ги извадиме најдобрите 40 фотографии..

Кариса ја имаа објавувано Максим, Монстер енерџи, како и Вог. Мислиме дека се е јасно.

Таа има и свој сајт. Повелете ако сте нејзин фан посетете го, на линкот подолу…

https://www.carissarosario.com/

 

Поврзани вести:

Natalia Velez – Колумбискиот модел кој го одзима здивот

Криси Мак – тетовирана, пирсана, напраена…

Сораја: галерија само за возрасни

loading...
Loading...