Сораја снима спот во Сплит

Loading...

Доволно беше да протече информација дека Сораја е во Сплит и да збеснат хрватските медиуми и портали. Нема медиум каде не се напиша по нешто за снимањето на овој најнов нејзин спот, и секако да се објават слики.

Ние ја контактиравме Сораја синојка и таа дозволи да ги преземе фотките кои ги има објавено по овој повод на нејзиниот единствен фејсбук профил, кој не е лесно да се најде затоа што има стотици фан профили а и лажни…

Па еве ви пренесуваме дел од атмосферата која е гламурозна.

Ќе го чекама спотот за кој таа самата вели дека ќе биде многу интересен.

А еве како и бил погледот од хотелската соба, што ја правело пресреќна…

Поврзани вести:

Лет Белград – Париз доцнеше поради Сораја

Уметнички фотки на Сораја

Сораја: Можам повторно да бидам Плејбој зајачица број еден

Сораја: галерија само за возрасни

 

loading...
Loading...