Џенифер Лопез и на 44 години изгледа сеуште совршено

Loading...

Иако ги имаме видено сите доказите дека ниедна од најубавите жени на светот и не е толку совршена, сепак мора да нагласиме дека таквите ситуации се сепак еден редок инцидент.

Џенифер Лопез е дефиниција за секс бомба и на своите 44 години, притоа изгледајќи како да е за 10 па и 20 години помлада.

Фактот го потврдува и со снимањето на кампањата за романтичната маичка “Viva Love”, притоа продолжувајќи ја соработката со брендот Teeology.

“Мојот живот е можеби по малку див или премногу динамичен, постојано сум во движење 24 часа, 7 дена во неделата. Но, штом најдам време целосно се посветувам на работата со Teeology бендот за маици”, изјави атрактивната поп дива.

Покрај споменатата фотографија во која се појавува со гардероба на романтични примеси, галеријата ја надополни и со комплетно спортска фотографија во која е со најобични хеланки и патики надополнети со црна маичка.

Инаку, Teeology е интернет страница која во својата работа е слична на eBay, водена од страна на Џенифер Лопез, притоа лансирајќи се и како некој вид на моден бренд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Џенифер Лопез за без пари

 

 

 

 

 

 Џенифер Лопез пристигнува во Белград со вграден GPS уред во нејзиното тело

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Џенифер Лопез пристигнува во Белград со 72 желби и барања

loading...
Loading...