Александра Накова рекламира „спреј за дунди“?!

Loading...

Александра Накова, моделот и учесничка во реалното шоу “Преживеан“, стана заштитно лице на производ за интимна хигиена на домашна фармацевтска куќа, пишува во денешното издание на “Вест“.

Накова вели дека и самата вели дека спрејовите за интимна нега се корисни и практични.

-Интимниот спреј си го носам со себе секогаш кога излегувам. Се покажа како доста корисен, особено кога одам во тоалет во дискотеки и на слични места каде што не е доволно чисто. Добро е секогаш да се има при рака за дезинфекција. Освен тоа многу е практичен, оти е мал како кармин, со пријатен мирис, па си го чувам во чантата. Спрејовите не се користат само за интимни односи, туку и за лична хигиена и заштита и со нивна помош може да се избегнат многу инфекции и заболувања, вели Накова за „Вест“.

Сепак, манекенката е бесна на насловната страна на „Вест“ и најавува тужба за весникот.

-Револтирана сум,и се јавив на новинарката и се направив лом. И кажав дека ќе ги тужам доста ми е од нив – изјави Накова за порталот Либертас и тврди дека убаво и објаснила на новинарката дека рекламира спреј за интимни делови за мажи и жени.

Преземено од Курир

 

Погледнете ги следниве статии

 Накова објави зимски фотки 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ФОТО: Накова и Зоки Фаци страсно се бакнуваа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Фото: Зоки Фаци се извини за непристојното однесување 

 

 

loading...
Loading...