Беквалац во проѕирен фустан ја воодушеви публиката

Loading...

Атрактивната Наташа Беквалац е секогаш максимално посветена на своите фанови.Таа живее во Белград последниве неколку години, но по потекло е од Нови Сад, каде што и израснала.

Пред два дена, таа имаше настап во локална дискотека токму во својот роден град, каде ги воодушеви своите фанови. На сцената се појави во проѕирен чипкан фустан, под кој јасно се гледаше синиот градник. Освен со свои песни, таа ги почести обожавателите со неколку странски нумери од Ријана. Во дискотеката, спремна за настап, Наташа пристигна со своите другарки, стилисти и своето момче – Влада. 

На крајот од настапот изјави дека поминала прекрасна ноќ, опкружена со сите важни луѓе во нејзиниот живот, како и дека наскоро планира да се пресели од Белград во Нови Сад.

 
Поврзани статии:
Наташа Беквалац е конечно среќна
 
Фотографии од Цеца и Влада ја полудеа Беквалац
 
Голите гради на Наташа Беквалац хит на Youtube

 Атрактивната Наташа Беквалац е секогаш максимално посветена

loading...
Loading...