Николина Пишек без шминка

Loading...

Николина Пишек важи за една од најубавите девојки на Балканот. Деновиве е актуелана поради нејзината свршувачка со србинот Видое Ристовиќ. Па така, последниве неколку месеци таа живее на релација Загреб – Белград, станувајќи една од најпрепознатливите лица како во Србија, така и на Балканот.

 

Позната како водителка со совршено тело и прекрасно лице, секојдневно се соочува со бројни понуди за работа, која ги одбива, несомнено тврдејќи дека ќе се задоволи само со работење на најдоброто. Некое време беше дел од популраната хрватска трач емисија Red Carrpet која ја напушти поради тоа што сметаше дека и е потребна промена.

Деновиве Пишек гостуваше во една емисија во Србија, а на снимањето дојде без фризура и шминка. Стилистите на емисијата веднаш се погрижија за неа, но пред да ја средат таа изгледаше вака. Не е баш таа Николина што ја знаеме.

 

Поврзани статии:

Да не ги замислувате, погледнете ги гаќичките на Николина Пишек

 

 

Николина Пишек блесна!

 

 

 

 

 

 

Николина Пишек ќе се венча

 

loading...
Loading...