Девојката на George Clooney сака да се бави со борење во кал?

Loading...

За време на својата посета на Израел, прекрасната Stacy Keibler одлучила да го посети Мртвото Море и да ужива во здравствените благодети кои ги нудат масажите со лековитата кал на неговиот брег.

Stacy, која славата ја стекна како една од најдобрите натпреварувачки во WWE лигата за борење во Америка, ја искористила калта да се фотографира во ова необично издание, што можеби ќе ги натера нејзините фанови да помислат дека таа сака да се бави со борење во кал! 

 

 

Ви препорачуваме да ги погледнете и следните статии: 

 

 Бившата на Џорџ Клуни ужива со нов дечко

 

 Џорџ Клуни снимаше реклама за Мерцедес

 

 Џорџ Клуни знае да ужива

 

loading...
Loading...