Ријана им подари патување од соништата на своите обожаватели

Loading...

Пејачката Ријана го направи она кое многу малку ѕвезди некогаш се осмелиле да го направат. 

 

Турнејата наречена '777' ја осмисли самата Ријана, а ќе се состои од 7 концерти во 7 градови.

 

Со неа таа понесе 250 обожаватели и неколку стотина новинари, кои ќе бидат постојано покрај неа, но и ќе патуваат со неа во нејзиниот приватен авион. 

 

Освен што им приредила незаборавно патување, таа им поклонила и дијамантски алки на секој од пристутните. На забавата во авионот, таа организирала служење само на најскапите шампањи и текили.

Погледнете ги и следниве статии:

Нивеа ја откачи Ријана

 

“Nobody's Business” – новата песна на Rihanna и Chris Brown

 

Фото: Ѕвездата Rihanna како мала

 

loading...
Loading...