Претседателскиот апартман за Џенифер Лопез е подготвен

Loading...

Џенифер Лопез со помош на својот менаџментски тим внимантелно ги прегледала сите понудени хотели, притоа одлучувајќи се за еден од поубавите хотели во Белград, “Метропол”.

За нејзе и нејзиното семејство е веќе припремен претседателскиот апартман од 140 квадрати во кој има сала за состаноци, големо џакузи, и сопствен тоалет. Пред апартманот ќе биде поставено и посебно обезбедување, а во секоја просторија ќе се наоѓаат по 100 бели ружи, според листата од желби и барања доставена од страна на Џенифер.

Во Белград Џенифер Лопез пристигнува со својот моментален избраник Каспер Смарт, нејзината мајка Гвадалупе како и нејзините четиригодишни близнаци, Макс и Ема.

 

Погледнете ги следниве статии

 Џенифер Лопез и на 44 години изгледа сеуште совршено

 

 

 

 

 Џенифер Лопез пристигнува во Белград со вграден GPS уред во нејзиното тело

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Плејбој зајачицата што личи на Џеј Ло со нови слики

 

 

loading...
Loading...