Никој не го мрази ‘Twilight’ повеќе од Роберт Патинсон

Loading...

'Twilight' сагата конечно завршува. Барем така смета атркативниот актер, ѕвездата на сагата 'Twilight' кој после 4 години и 5 продолженија, конечно може да здивне. 

 

Филмот го воздигна актерот на високи нивоа во Холивудските кругови, кој неколку пати беше и прогласен за најсексипилен маж на планетата благодарение секако на препознатливата вампирска сага.

 

Освен тоа, оваа сага го спои Роберт со љубовта на својот живот Кристен Стујарт, која иако во меѓувреме го изневери, сепак им докажаа на јавноста и на сите лоши јазици дека љубовта помеѓу нив е вистинска.

 

Заклучокот дека на Роберт му е многу олеснето затоа што сагата конечно заврши лесно се изведува од клипот кој ви го приложуваме во продолжение. Се гледа дека на него му е многу олеснето, но и дека сето ова за него претставуваше едно големо измачување.

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Роберт Патисон е новото заштитно лице на Dior

 

Кирстен Стујарт постојано го изневерувала Роберт Патисон

 

Twilight лудило во Лос Анџелес

 

 

 

loading...
Loading...