Ким Кардашијан средена и за џогинг

Loading...

Реалити ѕвездите Ким и Кортни Кардашијан деновиве беа забележани во Мајами како џогираат.

Имено двете сестри, “тип топ” средени, во тесни црни хелнаки џогираа во парк во Мајами, снимајќи дел од новата епизода на шоуто.Тие трчаа нашминкани и со пуштени исфенирани коси, што е ретко за луѓе кои џогираат. 

Кортни веќе некое време се обидува да симне уште 2-3 килограми останати од бременоста, а Ким е во постојана борба со килограмите. 

 

извор: dnevnik.hr

loading...
Loading...