Најсексипилните фотографии на Ријана на Инстаграм

Loading...

Откако во јавноста излегоа фотографии од секси едиторијалот на Ријана и Кејт Мос за магазинот V, обожавателите на позната пејачка од Барбадос добија ново изненадување.

На Инстаграм се објавија нејзини фотографии во рзалично издание, од секси до заводливо.

Нејзиниот приватен живот секојдневно ги полни светските таблоиди, но таа не се заморува премногу за тоа. Единствено вели дека со текот на времето навикнала на целото внимание што го добива од јавноста.

Иако во јавноста почнаа да кружат гласини дека таа е повторно во врска со нејзиното поранешно момче – Крис Браун, таа вели дека моментално нема маж во нејзиниот живот. 

 

loading...