Сораја го прослави својот роденден со луда журка – фото

Минатиот викенд во белградскиот клуб Театро, српската секс бомба Сораја го прослави својот 26 роденден. Забавата со српска поп музика траеше до раните утрински часови.

На роденденот на Сораја присуствуваа голем број српски ѕвезди од естрадата кои наздравуваа со неа, пиејќи шампањ и јадејќи јагоди. Сораја беше среќна и насмеана цела ноќ, а свеќичкие ги дуваше на розва торта од неколку ката.

Погледнете ги сликите од оваа забава.

 

Извор: svet.rs

Пронајдете не на следниве мрежи: