Видео: Фалкао позираше со својата поубава половина

Loading...

Колумбискиот напаѓач од редовите на Атлетико Мадрид, напаѓачот Радамел Фалкао, пред многубројните објективи на доделувањето на GQ наградата во Мадрид. 

loading...