Србите ја растажија Џенифер Лопез

Loading...

 

После големиот концерт кој го одржа легендарната Џенифер Лопез во Комбанк арената во Белград, таа остана изненадена кога дознала дека нема никакви коментари.

Иако концертот помина без поголеми проблеми (освен доцнењето од половина час, кое е нормално за такви ѕвезди), Белграѓани своите импресии не ги поделија со Џеј Ло, која тоа го приметила и заклучила дека треба да ја испита ситуацијата. 

На својот твитер профил, таа објави: 'Србија беше сјајна! Зарем нема никави реакции од Србија? Зарем не бевме сјајни?'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Извор: www.index.hr

loading...
Loading...