Фото/Видео: Девојката на Фалкао, моделот Наталиа Велез

Ви ја претставуваме поубавата половина на Радамел Фалкао, напаѓачот на екипата на Атлетико Мадрид, најбараниот фудбалер на трансфер-пазарот во моментов, Наталиа Велез, колумбискиот модел.

Пронајдете не на следниве мрежи: