(Видео) Си го врзала детето за улично светло додека била во обложувалница

Вработени во канцеларија во местото Богнор Регис, на југот на Англија, снимиле шокантна ситуација – мало девојче стоело врзано пред влезот на спортска обложувалница. 

Жената за која се верува дека е мајка на девојчето, го заврзала малото девојче пред обложувалницата за да може “на мир да пополни ливче” – тврдат британските медиуми. 

Погледнете ја неверојатната снимка која ја изненади британската јавност.

Пронајдете не на следниве мрежи: