Легендарната љубов на Робин и Барни во гламурозен едиторијал во Италија

Loading...

Магазинот ''Watch'' ги развесели своите читатели претставувајќи занимливи модели за својот гламурозен едиторијал за оваа зима.

Имено, наместо секси актерски диви или популарни манекенки, списанието за ова раскошно издание ги избра Нил Патрик Харис и Коби Смолдерс, односно Барни и Робин од суперпопуларната серија ''Како ја запознав вашата мајка? (How I met your mother)''.

Носејќи ги модните креации на најпознатите модни имиња на светот, симпатичните актери ја прошетаа Фиренца и покажаа дека нивните ликови постојат и надвор од пабот од серијата “MacLaren`s''. 

 

 

loading...