Растафаријански изглед – Lady Gaga со суканици

Loading...

Таа е позната по своите ексцентрични појави во јавноста надополнети со постојаните и чести промени во изгледот.

Секако со секоја своја појава знае да изненади, па така и овој пат.

Имено Lady Gaga го откри својот нов изглед, кој би бил прилично несоодветен па дури и за нејзе. Дваесет и четиригодишната Gaga одлучи да го промени својот изглед, овој пат правејќи ги познатите таканаречени суканици, кои и покрај се би можеле да признаеме дека сепак одлично и прилегаат.

Ѕвездата и повеќе од очекувано своите “мали чудовишта” – фанови одлучи да ги почасти и со нови фотографии на својот Твитер профил, фотографии на кои би биле во можност да го прокоментираат нејзиниот нов изглед.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Извор:Index.hr 

 

loading...