Никол Шерцингер: Посакував да изгледам како Џенифер Лопез, но никогаш не ми успеа

Loading...

Светски популарната пејачка Никол Шерцингер, некогашната членка на “Pussycat Dolls” откри дека во својата младост и детство, единствениот најголем идол и била латино дивата Џенифер Лопез.

Не заборави да истакне дека поради преголемата љубов и желба за изглед како латино американката во дадена прилика ја променила и бојата на својата коса, осветлувајќи ја се со цел да биде што послична со својот идол.

Никол Шерцингер денес е самостоен музички изведувач, со неколку поголеми хит синглови, но она нешто коешто ја прави многу поактуелна за медиумите е нејзината љубовна врска со поранешниот Formula 1 шампион Луис Хамилтон.

 

Извор: Trojka.rs

loading...