Фото: Поранешниот модел на Викторија Сикрет покажа што знае

Пред два дена, во Мадрид, беше организирана забава на списанието Вог. Атмосферата пред забавата, на самиот црвен тепих ја вжешти бразилката Изабела Гоуларт.

Таа е позната по тоа што позираше за модниот бренд Викторија Сикрет и беше дел од тој тим неколку години. 28 годишната манекенка пристигна на забавата во тесен и полупроѕирен црн фустан и застана пред фотоапаратите на новинарите, демонстрирајќи што знае и умее. И навистина, само за момент, Изабела ги освои присутните. Позираше како вистинска ѕвезда и ги остави присутните без зборови. 

Погледнете ја галеријата. 

Пронајдете не на следниве мрежи: