Трио фантастико: 50cent, Еминем и Адам Левин со заедничка песна

Loading...

Раперот 50 cent и Еминем ги здружија своите сили со згодниот фронтмен на групата Maroon 5- Адам Левин за да го снимат спотот за песната 'My life' на која тие заедно соработуваа и која ќе се најде на најновиот албум на 50 cent 'Street King Immortal'..

 

Спотот кој го снимија е веќе завршен, но во јавноста е објавен само teaser дел кој наговестува многу акција во видеото.

 

Песната ќе биде премиерно објавена во текот на оваа недела а во меѓувреме можете да погледнете што не очекува…

 

loading...