Шакира го покажа своето големо трудничко стомаче

Loading...

Колумбиската пејачка Шакира која би требало да се породи на почетокот од следната година, со своите обожаватели на Твитер сподели една од поинтимните фотографии на која јасно може да се забележи нејзиниото сега веќе големо трудничко стомаче, притоа уживајќи во прегратките на својот избраник, фудбалерската ѕвезда Пике.

 

По фотографијата јасно може да се заклучи видното расположение и возбуда на парот кој ја очекува својата принова, судејќи по искрените насмевки и на двете ѕвезди.

Со оглед на работниот распоред, и повеќе од очигледно е дека бременоста во ниеден момент не и претставуваше проблем на преубавата Шакира, притоа неколку пати настапувајќи, и снимајќи ја новата сезона на познатото шоу “The Voice”, кое започнува со свое прикажување во етерот во март, следната година.

 

Извор: BLIC Online

loading...