Го нападнала своето момче бидејќи свршил прерано

Loading...

Ракел Гонзалес (24) од Флорида беше уапсена од полицијата откако физички и вербално го нападна своето момче Ерик Дејвис (30). Причината за нападот е повеќе од смешна!

 

Имено, Ерик свршил пред Ракел да успее да доживее оргазам. Во извештајот на полицијата од Мајами стои дека наведениот пар се впуштил во сексуални односи во понеделникот попладне, а Дејвис додаде дека Гонзалес почнала да го гребе и удира откако тој свршил. Во извештајот стои дека Дејвис има гребаници над окото и носот, а и тој самиот додаде дека неговата девојка е агресивна и дека и претходно го напаѓала.

 

На својата кожа тоа го почуствувале и полицијаците кои ја апсеа Гонзалес. Тие рекоа дека таа не соработувала со нив, и дека била агресивна за време на апсењето. 

loading...