Видео: „ЏИМИ ТРАМП МАНИЈАТА“ не престанува!!!

Џими Трамп манијата едноставно не излегува од мода, а еден негов следбеник не се прослави баш во најдобро светло.

Имено, еден од полицајците кој беше дел од обезбедувањето на мечот може да се пофали со потег по кој се познати Гатузо, Пепе, Де Јонг и останатите фудбалери кои употребуваат во својата игра вакви „клизачи“.

Пронајдете не на следниве мрежи: