Северина спиеше во кревет на Анџелина Џоли

Loading...

 

Деновиве Северина беше гостинка во Сараево, каде настапи на концертот на Кемал Монтено. Таа отпатува во Босна со својот син Александар и беше сместена во хотелот Европа.

 

Во истиот хотел, на почетокот на оваа година, Анџелина Џоли и Бред Пит спиееа во претседателскиот апартман додека го промовираа режисерското првенче на Анџелина – Во земјата на крв и мед. Исто како и познатиот холивуски пар, Северина го изнајми претседателскиот апартман за цена од 410 евра од ноќ и спиеше во креветот во кој спиеше и нејзиниот идол Анџелина Џоли. Хрватската пејачка не бараше премногу за време на својот престој, освен можноста да и биде достапен масер 24 часа на ден.

 

Но искрено, не би било логично да бара многу повеќе, бидејки со изнајмување на овој апартман следува џакузи, мини бар, рецепција и собна послуга достапна 24 часа на ден, велнес центар, солариум, базен, сауна и теретана. 

loading...