Секси Ева Лонгорија полугола за насловната на GQ

Loading...

Поранешната ѕвезда на ТВ серијата “Очајни Домаќинки”, Ева Лонгорија, се разголе за насловната страна на списанието GQ. Актерката ја истакна својата завидна линија, позирајќи заводливо само по градник и гакички.

На сликите изгледа навистина прекрасно, со пуштена кадрава коса и нежна шминка. Акетрката од неодамна е повторно сингл, откако ја прекина кратката врска со 16 години помладиот американски фудбалер Марк Санчез.

По завршувањето на серијата што ја прослави, Ева се посвети на снимање на филмови. Нејзин последен проект е The Baytown Outlaws, каде се појавува покрај Били Боб Тортон. Премиерата на филмот ќе биде во јануари 2013. 

 

loading...