Усеин Болт сака да игра за Манчестер Јунајтед

Loading...

 

Да, да вистина е. Усеин Болт е сериозен кога вели дека сака да игра за Манчестер. Тој бара Алекс Фергусон да го повика на пробно.

Еве неколку видеа па уверете се сами.

loading...
Loading...