Балотели со новата девојка

Популарниот “Супер Марио” на јавноста и ја представи својата нова девојка Ванеса Лоренс која е француски модел. Тие од неодамна се запознаа на Ибица. 

По се изгледа на 22 годишната Ванеса не и представува проблем нескротливата природа на Балотели кога се во прашање девојките.

Пронајдете не на следниве мрежи: