Вардар не успеа да го помине Бате Борисов

Loading...

За жал Вардар вечерва не успеа да го совлада Бате Борисов и да продолжи понатаму во својот поход кон лигата на шампионите. Мечот беше ужасно досаден, без вистински шанси од наша страна.

Гостите имаа неколку, но не видовме којзнае каква игра ниту од нивна страна. Триесет илјадната публика си замина незадоволна. Немаше голови.

Еве неколку фотографии направени од нашата екипа од северната трибина…

 

 

loading...
Loading...