Разголената Карлеуша како секси Hello Kitty

Loading...

 

Српската фолк пејачка, Јелена Карлеуша, која никогаш не престанува за изненадува, им подари на медиумите уште нешто за што ќе можат да зборуваат.

Имено, вчера сабајлето, пејачката на својот твитер профил ја објави оваа фотографија од себе, пишувајќи подоле: “Денес е мојот Хелоу Кити ден. Нема работа, нема шминка, нема стрес! Само забава со моите мали девојчиња.”

Како што веќе знаеме, Јелена има две ќерки со кои тешко наоѓа време за дружење.

Очигледно неделата бил ден за одмор во нејзиното семејство, а таа ја нашла и совршената облека за дружба за ќерките.

 

 

loading...