Видео: Среќна Нова ви посакува „Супер Марио“

Напаѓачот на Манчестер Сити им посака Среќна Нова година и Божиќни празници на сите навивачи на клубот.

„Супер Марио“ е еден од фудбалерите кој на навивачите на клубот ќе им посака се најубаво за претстојните празници, а интересно е тоа како помина снимањето со Балотели, едноставно, не одеше се како што треба…

Пронајдете не на следниве мрежи: