”About…Beyonce” погледнете го трејлерот за нејзиниот документарец

Loading...

Како што неодамна најави, пејачката Бијонсе Ноулс ќе го режира, и ќе глуми во документарецот за својот живот и кариера. 

За нејзиниот амбициозен потфат, неодамна е објавен краток трејлер кој трае нешто помалку од пола минути во продукција на ХБО. 

 

Како што е нагласено, во документарецот меѓудругото ќе се говори и за нејзиниот брак со раперот Џеј Зи и нивната 11 месечна ќерка Блу Ајви чие име е инспирирано од синиот бршлен од Хвар.

loading...