Џесика Бил е трудна?

Loading...

 

Како што пренесува таблоидот San, Џесика Бил е трудна. Џесика и Џастин се венчаа пред речиси два месеци во Италија, и од тогаш не престанаа да бидат мета на таблоидите.

Деновиве, актерката го промовираше нејзиното последно филмско случување “Хичкок”, филм посветено на легендарниот режисер Алфред Хичкок.

По премиерата на филмот, таа за новинарите изјави: “Дефинитивно после ова земам голема и долга пазуа.”

Дали само оваа изјава беше доволна за таблоидот да излезе со статија за бременоста на Бил, или пак тие навистина знаат за дека стигнува принова во ова семејство, останува да видиме.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...