Нина Бадриќ е новата жртва на фотошоп!

Loading...

Популарната хрватска пејачка ја краси насловната страница на словенечки магазин но речиси е непрепознатлива на фотографијата!

 

 

Нина Бадриќ на насловната позира во корсет, но не е потреба детална анализа за да се утврди дека струкот на пејачката е доведен до невозможност, додека нејзините гради скоро и ги нема. Голем дел од фановите брзо реагираа и се повикаа на тоа дека пејачката воопшто не изгледа како на фотографијата.

 

Дизајнерите сепак претерале со фотошоп, зарем не?

 

Г.М.

 

loading...