Владо ја исфрлил Наташа Беквалац од кола?!

Loading...

Според српскиот портал Курир, Владо, дечкото на Беквалац после бурна расправија ја исфрлил од кола…

Имено, нив ги следела екипа папараци кои сето тоа го снимиле. Во колата, која е снимена имало размена на жестоки муабети.

А сето тоа се случувало во 2 часот по полноќ. Потоа Наташа бесна ја напуштила колата и се упатила кон нејзиниот стан.

За после некоја минута да се врати и да започне втората епизода од кавгата. И на крај бесно да излезе упатувајќи се кон својот стан.

Папараците се сомневаат дека Бекалац била исфрлена од станот. Ќе видиме во наредните денови дали е така…

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...