Нимфоманка умрела среде секс

Loading...

Нејзиниот љубовник сфатил дека нешто не е во ред, бидејќи таа веднаш штом отворела очи барала секс. Германската нимфоманка, која во почетокот на оваа година беше уапсена бидејќи киднапирала мажи за да има секс со нив, пронајдена е мртва во нејзиниот стан во Минхен.

 

Имено таа умрела среде самиот чин, а нејзиниот љубовник (47) е запрепастен. Човекот бил нејзиниот сосед со кој таа често имала секс. Веднаш сфатил дека нешто не е во ред, бидејќи таа паднала за време на самиот чин  и умрела на самото место. Обдукцијата ќе покаже која била причината за нејзината смрт, дали е тоа нејзиниот незаситен сексуален апетит или пак фактот што таа често се дрогирала и пиела вино.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...