(Фото) Горд (иден) татко – Пике објави слика од својот син

Loading...

“Ова е неговата прва фотографија.” – напиша Џерард Пике (25) на Twitter. 

Фудбалерот на друштвената мрежа објави сники од ултразвукот на кој била Шакира (35). На снимката се гледа идното дете на парот. Колумбиската пејачка носи син. Парот планира името на детето да биде Улисес или Биел. 

“Гулапчињата” се подготвени за пристигнувањето на идната ѕвезда меѓу децата. Вилата на Шакира во Барселона се преуредува и проширува за бебето да има доволно простор. 

loading...