Видео: Дете мораше да бира меѓу Меси и Коби, сепак го одбра сладоледот!

Loading...

Како тоа изгледа кога се надигруваат Лионел Меси и Коби Брајант можете да погледнете во видео-прилогот.

Двајцата најдобри спортисти на денешницата, но веќе и за сите времиња, се наоѓаат во ист лет во еден рекламен спот, па се натпреваруваат за наклонетоста на едно мало дете, кој сака автограм, но не може да се одлучи од кого.

loading...