Фановите бираат „ТИМ НА ГОДИНАТА“: Андрес Иниеста со најмногу гласови од читателите на „Пулс24“

Андрес Иниеста, фудбалерот на екипата на Барселона, до овој момент доби најголем број на гласови (67 гласови до 07.12.2012 до 19,50 часот).

Гласајте за играчите кои сметате дека заслужуваат да бидат дел од „ТИМОТ НА ГОДИНАТА“.

Гласањето можете да го извршите ТУКА.

Пронајдете не на следниве мрежи: