Британка може да доживее 200 оргазми на ден

Loading...

 

Британката Сара Кармен може да доживее 200 оргазми на ден.

Таа вели дека скоро секој звук може да ја возбуди и во истиот момент да и предизвика оргазам, без разлика на времето и местото каде што се наоѓа во моментот.

“Се може да ме возбуди. Дури и кога си ја сушам и фенирам косата со фен, чувствувам некакви вибрации и пулсирања во моето тело и за момент се возбудувам“, изјави Кармен. 

 

“Моите пријатели мислат дека тоа е одлично. Имам многу повеќе оргазми во еден ден, од една просечна жена и колку и тоа да звучи одлично сепак не е. Би сакала да доживеам нормални оргазми со маж, а не со секој звук и предмет“, додава младата британка. 

 

Оваа млада британка страда од редок синдром на постојана возбуда кој  и се развил од 19 годишна возраст. Од кога почнал овој синдром таа почнала секој ден се повеќе и повеќе да чувствува оргазми, за до сега да достигне бројка до 200 оргазми на ден. 

Лек за овој синдром, кој навидум изгледа доста возбудлив нема, но Сара може да го намали бројот на оргазми со одредена терапија и конзумирање на антидепресиви. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...