Цеца и Сека без шминка; која е поубава?

Loading...

Познатите фолкерки се претставија во јавноста во природно издание преку социјалните мрежи…Па може да се каже дека доста беше од професионалната шминка, дојде време да ја видиме нивната природна убавина. Цеца своите фанови ги поздрави во тренерки од Сиднеј и без ронка шминка на неа, а истото по неа го направи и Сека Алексиќ само што нејзините фотографии настанаа во нејзиниот дома. 

 

 

Па оставаме на вас да ни кажете што мислите, која е поубава во своето природно издание?

 

loading...