Боки 13 се подготвува за големото враќање на сцената!

Loading...

Бојан Јовановски алиас Боки 13 се подготвува за големото враќање на сцената, тој вели дека ќе му оддржи шоу-лекција на целиот свет.
Боки 13 е редовно во медиумите, секакви пикантерии и шпекулации постојано се вртат за него, но нашата ѕвезда одлучи да одмори од се и да ги наполни батериите. Иако недостапен за медиумите, Боки преку социјалните мрежи успева да провоцира и напаѓа.

 

Штом ја прекинам медиумската пауза, ќе можам ви дадам интервју во кое ќе откријам се што спремам додека одмарам.

Доаѓам посилен од било кога, изјави Боки 13 за Пулс24.мк

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се
печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...