Северина: Во среќна врска сум со Ана Бебиќ

Loading...

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ во интервју за неделникот Story откри дека немала многу време да пати по раскинувањето со српскиот бизнисмен Милан Поповиќ.

“Кога ќе добиете дете, нема патење и не мислите веќе на себе туку само на него. Немате право на постојано патење. Не жалам ни за добрите ни за лошите нешта кои се случија. Не ми е гајле за минатото“ изјави Северина.

По раскинувањето со српскиот бизнисмен медиумите ја поврзуваа со многу момци, па дури и со Филип Милетиќ, дечко на нејзината пријателка Ана Бебиќ, Северина конечно откри со кого е во врска!

“Ме погодуваат вакви работи, затоа што сум во среќна врска со Ана. Она тоа сака да го сокрие, зашто не е сигурна во своите чувства кон Филип. Ана е моја риба и конечно сум со познатата пејачка“ вели Северина.

loading...