Фотографии од Сораја на плажа во Дубаи

Loading...

Српската убавица Сораја реши да не се преоптеретува со ладното време и снегот што го зафати Балканот и отиде за Дубаи. Таа замина за Обединетите Арапски Емирати поради работа, но секој слободен момент го користи за уживање на плажа и фотографирање во бикини.

“Одлично си поминувам во Дубаи. Работам и уживам! На фотосесиите носам долги фустани, кои верувајте не е пријатно да ги носите на +28 степени. Во нив е пеколно топло и затоа често по снимањето завршувам во бикини на плажа. Вистина е дека бев најзабележана на плажата и сите се прашуваа која сум.” – вели Сораја од Азија.

Не се ни сомневаме дека Сораја била најзабележана таму! Нејзиното совршено тело ги мами погледите без разлика во кој дел на светот се наоѓа!

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...