Парис Хилтон е опседната по своето момче!

Богатата наследничка веќе некое време не се одвојува од својот 21-годишен дечко.

31 годишната Парис Хилтон не крие колку е заљубена во својот 10 години помлад дечко.
Се работи за шпанскиот модел Ривер Випер, а папараците ги уловија во хотелски базент во Мајами, каде што се излежуваа цело попладне. Гушнати, разменувајќи бакнежи и нежности, им покажаа на сите колку се луди еден по друг..

Откако имаше низа неуспешни љубовни врски, пропадната диџејска кариера, Парис сега си освои млад модел.

Па да видиме колку ќе трае таа идила?!

Пронајдете не на следниве мрежи: