Ријана без гаќички на твитер – фото

Loading...

Сега веќе дефинитивно видовме се од Ријана. Од последните фотографии што таа ги објави на својот твитер профил, можеме да заклучиме дека оваа пејачка нема намера да се смири.

Не беа доволни нејзинитие голи слики за магазинот GQ, Ријана реши да и позира на својата најдобра пријателка само во градник, но без гаќички. 

Ваквото издание на 24 годишната пејачка, го овековечи нејзината пријателка Мелиса Форд. Под една од сликите објавени на твитер профилот на Ријана, Мелиса напиша: “На кого му треба мода кога имаш пи*ка.”

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...