Во живо од концертот на Влатко Илиевски

Loading...

Во моментов во Универзална сала се одржува предновогодишниот концерт на Влатко Илиевски, па успеавме да направиме неколку фотки за да им ја доловиме атмосферата на оние кои не успеаа на време да обезбедат карти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...