Вељко Ражњатовиќ заљубен до уши; Цеца доби снаа

Loading...

Срцето на 16 годишниот син на Цеца го освои девојка по име Ангела. Вељко Ражњатовиќ на својот фејсбук профил објави фотографии на кои се бакнува и разменува нежности со споменатата девојка.

 

Под фотографиите следуваа и коментари на заљубениот пар за тоа колку се сакаат и не можат да живеат еден без друг.

 

Во јавноста неодамна беше и актуелна веста за врската на Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на Цеца, со Немања Залад, синот на познатиот голман на Партизан, Раде Залад. Тој не сакаше да коментира за врската на неговиот син и миленицата на Цеца, сметајки дека приватниот дел од животот треба да остане во семејството.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...